Dydaktyczna Biblioteka Cyfrowa Uniwersytetu Śląskiego

Od 1 października ponownie uruchomiona została usługa zamawiania skanów do Dydaktycznej Biblioteki Cyfrowej .

W celu zamówienia materiałów, należy wypełnić formularz (dla każdej publikacji osobno). Zamówienia mogą przesyłać jedynie pracownicy Uniwersytetu Śląskiego.

W bibliotece tej umieszczane zostają  pełne teksty (książki, artykuły, rozdziały) publikacji, które są niezbędne do zajęć prowadzonych w trybie zdalnym.

Z materiałów mogą skorzystać pracownicy i studenci Uniwersytetu Śląskiego. Warunkiem jest posiadanie aktywnego konta bibliotecznego w systemie informacyjno-bibliotecznym UŚ (Integro).

Autoryzacja następuje poprzez system HAN. Należy podać login (pesel lub numer konta) oraz hasło używane w katalogu Integro.

Zachęcamy do korzystania z udostępnianych materiałów.

Korzystanie z bazy – film instruktażowy